48-letni kierowca audi łamie przepisy drogowe w Ustroniu Morskim

48-letni kierowca audi łamie przepisy drogowe w Ustroniu Morskim

Podczas rutynowego patrolu policjanci zauważyli niepokojące zachowanie jednego z kierowców na drodze powiatowej w pobliżu Ustronia Morskiego. Za kierownicą audi znajdował się mężczyzna, który swoimi nieodpowiedzialnymi manewrami stanowił zagrożenie na drodze.

Kierujący samochodem marki Audi wykonywał ryzykowne manewry omijania innych pojazdów, ignorował znaki drogowe i przekraczał ograniczenia prędkości. Zgodnie z pomiarowymi danymi policyjnego radaru, mężczyzna jechał aż o 90 km/h szybciej na obszarze z ograniczeniem do 90 km/h. Postawa tego kierowcy wymagała natychmiastowej reakcji służb mundurowych.

Policjanci niezwłocznie zatrzymali jeżdżącego niebezpiecznie audi do kontroli. Za jego kierownicą znajdował się 48-letni mieszkaniec powiatu koszalińskiego. Mężczyzna ten będzie musiał ponieść konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze.

W wyniku łamania przepisów drogowych, w tym przekroczenia dozwolonej prędkości o 89 km/h, na nieodpowiedzialnego kierowcę zostały nałożone sankcje. Konkretnie, zasądzono mandaty w wysokości 3500 złotych i 25 punktów karnych. Niemniej jednak, mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu karnego. W związku z tym, sporządzono dokumentację o ukaranie do sądu.