Atrakcyjna oferta weekendowa na Boże Ciało w Kołobrzegu

Atrakcyjna oferta weekendowa na Boże Ciało w Kołobrzegu

Już za nami upalne dni Majówki, a my z nieukrywanym entuzjazmem przeglądamy najnowsze prognozy meteorologiczne, mając nadzieję na udany wypad nad morze. Wydaje się, że długi weekend podczas Bożego Ciała nasza tęsknota za ciepłem i słońcem zostanie zaspokojona. W te dni, kiedy lato jest w pełni swojej krasie, a morskie fale odbijają promienie słońca, jesteśmy gotowi cieszyć się chwilami relaksu i radością z nadejścia sezonu wakacyjnego.

Zachęcamy was do oddechu od miejskiego gwaru i codziennych spraw, aby zatopić się w spokoju i relaksie na brzegu Bałtyku. Nasza specjalna propozycja na Boże Ciało to nie tylko okazja do odpoczynku, ale również szereg atrakcji w Hotelu New Skanpol i malowniczym mieście Kołobrzeg.

Przewidzieliśmy dla naszych dorosłych gości wieczór pełen muzyki na żywo, imprezy w dyskotece Underground, zaproszenie do delektowania się kawą i ciastkiem oraz smakowanie kieliszka prosecco.

Wszystkich zapraszamy na pyszne posiłki – śniadania i kolacje, a także do korzystania z basenu, sauny, jacuzzi oraz sali fitness. Proponujemy zakwaterowanie w komfortowych, klimatyzowanych pokojach Deluxe, możliwość korzystania z kameralnego basenu, największego SPA w Kołobrzegu, znanej restauracji Sublima oraz popularnej dyskotece Underground. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie niezależnie od pory dnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty i do przeżycia niezapomnianych momentów w otoczeniu nieskazitelnej przyrody i serdecznej atmosfery, którą tworzy nasz doświadczony personel. Zrób rezerwację już teraz i ciesz się niepowtarzalnym długim weekendem na Boże Ciało w Kołobrzegu w atrakcyjnej cenie!