Dramatyczne wydarzenia w sanatorium Bałtyk – dwie osoby w stanie krytycznym

Dramatyczne wydarzenia w sanatorium Bałtyk – dwie osoby w stanie krytycznym

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Kołobrzegu, w sanatorium Bałtyk, skąd dwie osoby – kobieta i mężczyzna – spadły z trzeciego piętra. Obie te osoby, które jak donoszą lokalne media mają około 25-35 lat, są obecnie w stanie krytycznym i toczą walkę o przetrwanie w szpitalu. Prokuratura jest na etapie analizy tego tragicznego incydentu.

Z informacji udzielonych Polskiej Agencji Prasowej przez rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, prokuratora Ryszarda Gąsiorowskiego, wynika, że dwójka młodych ludzi nieszczęśliwie spadła z trzeciego piętra budynku sanatorium Bałtyk, majestatycznie górującego nad brzegiem morza. Oboje trafili do Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu, gdzie ich stan zdrowia określany jest jako skrajnie ciężki.

Prokurator Gąsiorowski dodał, że Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu oczekuje na dostarczenie dokumentacji dotyczącej tego zdarzenia od Komendy Powiatowej Policji. Te materiały mogą posłużyć jako podstawa do zainicjowania postępowania. Do momentu uzyskania kompletu informacji, prokuratura nie będzie udzielać dalszych szczegółowych informacji na temat tej sprawy.