Hip-hop ponownie w kołobrzeskim amfiteatrze

Hip-hop ponownie w kołobrzeskim amfiteatrze

Już w najbliższą sobotę w Kołobrzegu odbędzie się druga w tym roku edycja Miejskiego Hip Hop Festiwalu. Podczas najbliższej edycji swój repertuar zaprezentuje czterech twórców – Sarius, Kukon, Pro8l3m oraz Guzior. W sprzedaży pozostały jeszcze wejściówki na to wydarzenie.

Miejski Hip Hop Festiwal zdążył już zebrać spore grono miłośników wśród mieszkańców Kołobrzegu. W ubiegłym roku swoje umiejętności wokalne przedstawili w jego trakcie Malik Montana, Sarius, Żabson, Kizo, Oki i Przemek Ferguson, natomiast podczas pierwszej tegorocznej edycji na scenie obecni byli KęKę, Reto, Oki i Young Igi.

Cztery gwiazdy podczas MHHF w Kołobrzegu

O sukcesie organizacyjnym obu edycji wydarzenia najlepiej świadczył fakt, że w obu przypadkach w obiekcie przy ul. Fredry 1 w Kołobrzegu zebrała się spora publika osób lubujących się w tego typu muzyce. Jakby tego było mało, artystów w akcji mogą zobaczyć również mieszkańcy Koszalina, gdzie ci sami twórcy wystąpią dzień wcześniej.

Znany jest już harmonogram, w ramach którego organizowana będzie najbliższa edycja imprezy. Bramy amfiteatru zostaną otwarte o godzinie 18:00, natomiast od godziny 19:00 przybyli będą mogli się bawić podczas koncertu Sariusa. Pochodzący z Częstochowy raper przed kilkoma tygodniami opublikował krążek pt. ,,Antihype 2″.

Od godziny 20:00 swoje umiejętności będzie prezentował Kukon, którego twórczość jest znana głównie dzięki takim kawałkom jak ,,Dziewczyna z biblioteki” czy ,,Manekin”. Godzinę później na scenie pojawi się z kolei Pro8l3m, czyli jeden z bardziej znanych duetów hip-hopowych w Polsce. Na zakończenie festiwalu odbędzie się koncert Guziora, który po dwóch latach przerwy w ubiegłym roku wrócił z płytą ,,Pleśń”, która pokryła się już podwójną platyną.

Harmonogram Miejskiego Hip Hop Festiwalu w Kołobrzegu – 13 sierpnia 2021 roku:

  • Godz. 18:00 – otwarcie bram amfiteatru
  • Godz. 19:00 – koncert Sariusa
  • Godz. 20:00 – koncert Kukona
  • Godz. 21:00 – koncert duetu Pro8l3m
  • Godz. 22:00 – koncert Guziora