Najbliższe koncerty w Kołobrzegu

Najbliższe koncerty w Kołobrzegu

Koncerty mają to do siebie, że przyciągają wiele osób. W zależności od zespołu i rodzaju muzyki są to młode lub nieco starsze osoby. Istnieją także koncerty, które przyciągają wszystkich niezależnie od wieku. Wybierając się na taki koncert chcemy zachwycić się muzyką oraz dobrze się bawić. Kołobrzeg jest miastem, które szczególnie latem przyciąga wielu turystów i to między innymi dlatego są tam organizowane niezliczone koncerty. Znajdziemy wśród nich bardziej i mniej znane zespoły, na których występ możemy się udać. Niektóre z nich są oferowane bezpłatnie, za inne trzeba zapłacić pewną symboliczną kwotę, a za te najbardziej znane i wyczekiwane nieco więcej. Przyjrzyjmy się liście koncertów jakie odbędą się w Kołobrzegu w najbliższych dniach i tygodniach.

Koncerty w lipcu

Lipiec to pierwszy miesiąc najwyższego sezonu letniego i przypada na niego wiele ciekawych wydarzeń artystycznych. Wśród koncertów znajdziemy między innymi występ zespołu Dżem, który odbędzie się już dzisiaj, 9 lipca o godzinie 21.00 w amfiteatrze w Kołobrzegu. Jutro czekają na nas kolejne atrakcje. Choć tym razem nie będzie to koncert, to na deskach amfiteatru oglądać będziemy mogli kabaret Hrabi i Czesława Jakubca. Już we wtorek, 12 lipca czeka nas występ Michała Wiśniewskiego Akustycznie. Odbędzie się on w tym samym miejscu co poprzednie wspomniane wydarzenia o godzinie 20.00. W piątek, 15 lipca, na tej samej scenie będziemy mogli obejrzeć występ Roksany Węgiel, a w sobotę Lady Pank. 21 do 25 lipca to dni, na które przypada Sunrise Festival, na którym wystąpią artyści z całego świata.

Koncerty w sierpniu

Już na początku miesiąca, 2 sierpnia w amfiteatrze odbędzie się koncert zespołu Czerwone Gitary, na który warto już teraz kupić bilety, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. Kolejne wydarzenie, a konkretniej Paweł Domagała Wracaj Tour na Bis odbędzie się dzień później, 3 sierpnia również w kołobrzeskim amfiteatrze. W dalszej części miesiąca na uwagę zasługuje między innymi bezpłatna impreza „RCK Pro Jazz Festiwal”, która będzie miała miejsce na scenie plenerowej RCK. Odbędzie się ona kilkakrotnie, a po niej nastąpią kolejne muzyczne wydarzenie organizowane przez RCK. Poza tym czekają nas koncerty takich wykonawców jak IRA oraz Ralph Kamiński. Obecne lato nie szczędzi nam więc wydarzeń muzycznych, z których możemy skorzystać.