Nowy McDonald’s w Kołobrzegu

Nowy McDonald’s w Kołobrzegu

W ostatnich latach w Kołobrzegu pojawia się coraz więcej nowych inwestycji. Jedne z nich dotyczą rozbudowy lub przebudowy dróg, mającej na celu ogólną poprawę bezpieczeństwa w mieście. Inne opierają się na modernizacji budynków lub powstawaniu nowych obiektów mieszkalnych oraz handlowych. Do tych ostatnich należy między innymi restauracja McDonald’s. Chociaż jedna restauracja tego typu istnieje już w Kołobrzegu, to jednak cieszy się ona tak dużym zainteresowaniem osób z różnych części miasta, a także turystów, że druga na pewno będzie pewnym odciążeniem panującego w niej ruchu.

Budowa nowej restauracji

Już na początku roku ubiegano się o odpowiednie pozwolenia na budowę. Uzyskano je w kwietniu bieżącego roku i od tamtego czasu pojawiały się plany oraz coraz to nowe informacje na temat powstania restauracji. Aktualnie budowa już ruszyła i możemy się spodziewać, że w stosunkowo krótkim czasie powstanie nowa restauracja McDonald’s w naszym mieście. Z pewnością przyciągnie ona mieszkańców pobliskich osiedli, a także turystów, którzy przyjeżdżają tutaj tłumnie latem. Do następnego sezonu restauracja powinna być bowiem skończona i otwarta dla klientów.

Lokalizacja McDonald’sa

McDonald’s, którego budowa właśnie się zaczyna będzie zlokalizowany przy zjeździe z drogi ekspresowej S6, przy węźle Kołobrzeg Wschód, co z pewnością jest jedną z najlepszych możliwych lokalizacji. Warto przy tym zauważyć, że naprzeciwko znajduje się również galeria Karuzela, która także jest jeszcze w budowie. Restauracja będzie się znajdowała w kierunku ulicy Bolesława Krzywoustego od zjazdu z drogi szybkiego ruchu. Zarówno turyści, którzy przejeżdżają tamtą drogą, jak i lokalni mieszkańcy, z pewnością będą regularnymi klientami nowo powstającej restauracji sieci McDonald’s.