Zaplanowane powitanie Nowego Roku w Kołobrzegu: szczegóły miejskiej imprezy sylwestrowej

Zaplanowane powitanie Nowego Roku w Kołobrzegu: szczegóły miejskiej imprezy sylwestrowej

Po kilku latach przerwy, miasto Kołobrzeg zdecydowało się na ponowne organizowanie tradycyjnej miejskiej zabawy sylwestrowej. Do tej pory turyści, którzy zdecydowali się na spędzenie ostatniego dnia roku nad morzem, musieli polegać na ofertach sylwestrowych hoteli i prywatnych ośrodków. Jednak w tym roku, władze Kołobrzegu postanowiły wrócić do tradycji wspólnego świętowania nadejścia nowego roku z mieszkańcami i odwiedzającymi miasto gośćmi.

Planowane jest to, aby impreza na świeżym powietrzu odbyła się w sercu miasta, konkretnie na Skwerze Pionierów. Michał Kujaczyński, rzecznik magistratu Kołobrzegu, zapowiedział rozpoczęcie zabawy o godzinie 21. W ramach sylwestrowego programu, Skwer Pionierów zostanie specjalnie oświetlony, a uczestnicy będą mogli cieszyć się różnego rodzaju atrakcjami, takimi jak pokazy, występy animatorów ulicznych czy specjalnie przygotowana strefa gastronomiczna. Nie zabraknie także muzycznej oprawy zapewnionej przez DJ-a.

W trakcie sylwestrowej zabawy w Kołobrzegu, organizatorzy zaplanowali również występ gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Uczestników imprezy będzie miał okazję rozgrzewać koncert popularnej piosenkarki Lanberry.