Kotwica Kołobrzeg triumfuje nad Olimpią Elbląg u siebie

W minioną sobotę, drużyna piłkarska Kotwica Kołobrzeg miała okazję rywalizować na swoim domowym boisku – Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Tego dnia ich rywalem była drużyna Olimpia Elbląg, z którą stoczyli zaciętą walkę na murawie.

Za sprawą Michała Cywińskiego, zawodnika Kotwicy, kibice mogli świętować zdobycie dwóch bramek. Pierwszy gol dla gospodarzy padł już w 38 minucie spotkania, co z pewnością wpłynęło mobilizująco na zespół.

Decydujący moment meczu miał miejsce w drugiej połowie gry, kiedy to w 52 minucie Cywiński pokonał bramkarza rywali strzałem z rzutu karnego. Ten gol przesądził ostatecznie o wyniku spotkania.

Z radością można potwierdzić, że Kotwica Kołobrzeg wygrała mecz 2:0 i zainkasowała pierwsze 3 punkty w bieżącym sezonie. To zwycięstwo zapewne doda im skrzydeł w nadchodzących rozgrywkach.