Piłkarz Cezary Polak dołącza do kadry Reprezentacji Polski U-21

Piłkarz Cezary Polak dołącza do kadry Reprezentacji Polski U-21

Wychowanek „biało-niebieskich”, Cezary Polak, zdobył kolejne uznanie za swoje niekwestionowane umiejętności na boisku piłkarskim. Kontynuujący swoją reprezentacyjną karierę zawodnik, tym razem zwrócił na siebie uwagę trenera Adama Majewskiego i został wcielony do 23-osobowej kadry Reprezentacji Polski U-21. Jest to dodatkowe potwierdzenie świetnej formy młodego piłkarza.

Kolejny etap kariery reprezentacyjnej Polaka rozpoczyna się od kilkudniowego zgrupowania. Podczas tego okresu, zawodnicy z orzełkiem na piersi będą mieć okazję rywalizować w eliminacjach Mistrzostw Europy U-21. Pierwszy mecz odbędzie się 21 marca, kiedy to Polska zmierzy się z Izraelem. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Ernst-Abbe Sportfeld w Jenie, Niemczech, o godzinie 17:30. Następnie, 26 marca, podopieczni trenera Majewskiego spotkają się na boisku ze swoimi rówieśnikami z Bułgarii. Mecz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie o godzinie 15:00.

Warto wspomnieć, że Cezary Polak ma już na swoim koncie doświadczenie reprezentacyjne. Grał już w kilku spotkaniach dla Reprezentacji Polski U-20, gdzie zdobył także jedną bramkę. Miało to miejsce we wrześniu poprzedniego roku, kiedy to Polska pokonała Portugalię 4:0.